Klasör Gizleme Şifreleme Programı Steganos Safe İndir

Klasör Gizleme Şifreleme Programı Steganos Safe İndir

Steganos safe klasör gizleme programı indir. Windows için, kullanışlı özellikler barındıran, klasör gizleme, klasör şifreleme programı. Dosyaları gizleme ve gizli sürücü yaratma programı. Bu kısımdan ücretsiz 30 gün deneme sürümünü indirebilirsiniz.

Steganos safe klasör şifreleme programı indir

Programın özellikleri
Sürüm: 30 gün deneme 
indirme boyutu: 90 MB 
Dil: İngilizce 
Sistem: Windows
PROGRAMI İNDİR

Steganos Safe klasör gizleme programı tanıtım

Yukarıdaki indirme bağlantısına tıkladığınızda Steganos Safe dosyaları gizleme programının indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Dilerseniz 30 gün ücretsiz deneme (free trial) sürümü, dilerseniz 19.97 ücret karşılığında lisanslı sürümünü indirebilirsiniz.

Steganos Safe dosya gizleme programı indir kur tarzı programlardandır. Bilgisayarınızda şifre korumalı klasör, görünmez bir sürücü oluşturup dosyalarınızı bu sürücü içerisine atmanızı ve dilediğinizde yine şifre girerek dosyalarınıza ulaşabilmenizi sağlar.

Kapsamlı ve kullanışlı özellikleri, güvenliğe maximum önem vermesi sebebiyle, dosyaları gizleme programları ve klasör şifreleme programları arasında en iyisidir diyebiliriz.

staganos safe dosyaları gizleme programı tanıtım

Steganos Safe klasör gizleme programı, indirip kurduğunuzda yukarıdaki gibi bir görüntü ile sizi karşılayacak. Burada oluşturduğunuz kasaları görebilir, ya da dosyalarınızı gizlemek için yeni kasa oluşturabilirsiniz.

klasör gizleme programı indir

”Create a new safe” dediğinizde karşınıza çıkan pencere ise bu. Bu kısımdan gizli dosyalarınızı barındıracak kasayı, Hardiskinizde, usb flash bellekte ya da bulut sürücüde barındırabileceğinizi görüyorsunuz. Flash bellekteki dosyaları gizlemek, ya da gizlediğiniz dosyalara internet olan her yerden ulaşabilmek adına güzel seçenekler.

dosya ve klasör gizleme programı

Bir önceki pencerede ”safe” seçeneğini seçtimizde kasamızın nerede saklanacağı bize gösteriliyor. Kasamız, ”Steganos safe” den başka hiçbir programın açamayacağı özel bir formatta, (.sle uzantısı ile) saklanıyor. Dilersek bu aşamada, dilersek daha sonra ayarlar kısmından bu klasör yolunu değiştirebiliyoruz.

dosya gizleme programı indir

Steganos Safe’in en iyi klasör gizleme programları arasında olduğundan bahsetmiştik. Sonraki aşamada gizlenecek klasörün boyutu bize soruluyor. Bu klasör, bir önceki adımda belirttiğimiz yerde ve .sle uzantısı ile saklanacak.

klasör saklama programı indir

Sonraki adımda şifre belirliyoruz. Bu kısımda belirlediğimiz şifreyi unutmamamız çok önemli. Eğer unutursak dosyalarımıza asla ulaşamayız. Bu adımda gizlediğimiz klasörü usb flash disk ile açabilme imkanı tanıyan bir seçenek de mevcut. (Store password on key device)

klasör nası gizlenir

kasanın üzerine tıkladığımızda bize şifre soracak. şifreyi girdiğimizde açılacak. Kasa açıkken ”Bilgisayarım” menüsünün görünümü bu şekilde. Oluşturduğumuz gizli klasör, bilgisayara bağlanmış ayrı bir diskmiş gibi görünüyor.

klasör şifreleme programı indir

Kasa açıkken program arayüzündeki görüntü ise bu şekilde. Kasanın üzerine sağ tıkladığımızda ayarlar (settings) kısmına ulaşabiliyoruz.

Steganos Safe dosya gizleme programı ayarları

bilgisayardaki sürücüyü gizleme
klasör gizleme programı indir

Klasör şifreleme programı ayarlar kısmında ise kasanın adını, klasör şifresini, kasanın nerede saklanacağını belirleyebiliyoruz. Keyboard shortcut kısmından kasayı açmak kapamak için klavye kısayolu atayabiliyoruz. Böylece program menüsünü açmaya gerek kalmadan tek bir klavye girişiyle (Örneğin CTRL+ALT+ S) kasayı kapatabiliyoruz. (Acil durumlar için işe yarar bir özellik.)

bilgisayardaki klasörleri gizleme

Kasa kapandığında ise her şey eskisi gibi görünüyor. Steganos Safe klasör şifreleme programı, bu tip klasör güvenliği programları arasından, güvenliği, gelişmiş özellikleri ve sağlam çalışmasıyla öne çıkıyor. Steganos Safe klasör gizleme programı indir ve meraklı gözlerden korun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ferhat dedi ki:

    Merhaba, fayda olması açısından yazıyorum. Tek kullanımlık ücretsiz lisans alma şansınız var.Kampanya ile ilgili bilgiye buradan erişebilirsiniz