Snagit İndir. Snagit Ekran görüntüsü alma programı Download

Snagit İndir. Snagit Ekran görüntüsü alma programı Download

Snagit indir. En iyi ekran görüntüsü alma programı download. Ekran videosu kaydetme. pc windows, Mac osx için Ekran videosunu çekme programı snagit download

Programın özellikleri
Sürüm: Deneme sürümü 
indirme boyutu: 220 MB 
Dil: İngilizce 
Yayıncı: Techsmith Corp.
Sistem: Windows
PROGRAMI İNDİR

Snagit ekran görüntüsü alma programı

Snagit ekran görüntüsü alma programı, windows ve Mac Osx işletim sistemli bilgisayarlar için kullanılabilen ve oldukça kullanışlı özellikler sunan bir screen capture programıdır. Programı 15 gün deneme sürümünü ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sürekli kullanım için normal lisans ücreti olarak 50 USD. Öğrenci ve Öğretmenler için Eğitim amaçlı kullanılan lisans ücreti ise 30 USD.

Programın özellikleri sadece ekran resmi alma ile kalmıyor. Ekran videosu çekme ve kaydetme. Bir web sayfasının tamamının resmini çekme

snagit ekran görüntüsü çekme

Programın yukarıdaki resimden de görüldüğü gibi resim dosyalarını düzenlemek için kullanışlı bir resim editörü de bulunuyor. Ayrıca 5 saniye gecikmeli görüntü alma,video çekme gibi bir seçeneği de mevcut.

ekran görüntüsü alma programı indir

Kullanışlı bir arayüze sahip programın resim alma, video görüntüsü alma ve çekilen görüntüyü çeşitli platformlarda paylaşma gibi ayarları yukarıdaki resimdeki gibi düzenlenmiş.

snagit ekran görüntüsü çekme programı

Snagit, ekran resmini çekme seçenekleri olarak, region (seçilen belirli bir alanın ekran resmini alma), Fixed region (sabit büyüklükte bir alanın ekran görüntüsünü alma), window (aktif pencerenin ekran görüntüsünü alma), Screen (tam ekran görüntü alma). Scrolling window (bir web sayfasının tamamının ekran görüntüsünü alma) ve panaromic gibi ayarları mevcut.

ekran görüntüsü kayıt programı

Yukarıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, ekran videosu çekimi video kalitesini ayarlayabiliyoruz. Ekran videosu kaydı esnasında video countdown ( video sayacı) görünmesini de tercihe göre ayarlayabiliyoruz.

ekran videosu çekme programı snagit

programın ayarlarında, ekran görüntüsü alma için bir takım kısayollar atayabilme seçenekleri de mevcut. Örneğin yukarıdaki resimde, SHIFT ve F9 tuşlarına basıldığında ekran videosu kaydetme başlanacak şekilde ayarlanmış.

snagit editör

Snagit editör, bir resim düzenleyici olarak faydalı araçlara sahip. resmin üzerine yazı yazma, efektler ekleme, ok, konuşma baloncuğu, kutucuk gibi nesneler ekleme, damga kopyalama gibi ,sunum hazırlayanlar ve görseller üzerinde basit ama çok kullanılan birtakım düzenlemeler yapma ihtiyacı olanlar (özellikle eğitmenler) için faydalı özellikler sunuyor.

Bu yazıda Ekran görüntüsü alma ve ekran videosu çekme programı Snagit’in tanıtımı ve indirme bağlantısını paylaştık. Programın özelliklerini detaylıca ve resimli olarak anlatmaya çalıştık. Yeni yayınlarda buluşmak dileği ile.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.