Windows bilgisayarda hızlı dosya arama programı Avafind İNDİR

Windows bilgisayarda hızlı dosya arama programı Avafind İNDİR

Windows bilgisayarlar için hızlı dosya arama programı arıyorsanız doğru programı buldunuz diyebiliriz. Avafind sizi şaşırtacak bir hızda, daha aradığınız dosya ismini yazarken dosyayı bulup size gösteren bir program.

Programın özellikleri
Sürüm: Ücretsiz 
indirme boyutu: 922 KB 
Dil: İngilizce 
Sistem: Windows
PROGRAMI İNDİR

Avafind Programı Tanıtımı

Bilgisayarla haşır neşir olan pek çoğumuz biliriz ki, bir yerlerden indirdiğimiz ya da arşivlediğimiz dosyaları bulmak, bir süre sonra ne kadar düzenli olursak olalım zorlaşabiliyor. Özellikle geniş arşivi olanlar bu durumu sıkça yaşarlar.

Bazı işyerlerinde anonim olarak kullanılan bilgisayarlarda herkes bir yerlere birşeyler kaydeder. İndirilenler klasörü dolar taşar. Binlerce dosya arasından aradığımızı bulmak çok zorlaşır.

İşte bu noktada Avafind hızlı dosya arama programı imdadımıza yetişiyor. Küçük boyutlu (Yaklaşık 1 MB) bir program olmasına rağmen avafind tam da aradığımız işe odaklanıyor ve bu işi başarıyla gerçekleştiriyor. Bu işi yaparken çok az sistem kaynağı kullanıyor ve bilgisayarınızı yormuyor.

Windows bilgisayarda hızlı dosya arama programı Avafind’ı yüklediğinizde saatin yanında yerini alıyor ve Sabit disklerinizi indekslemeye başlıyor. Çok kısa bir sürede Sürücülerinizi indekslediği için, arama yaptığınız an siz daha kelimeyi yazar yazmaz, 1 sn bile beklemeden aradığınız dosyayı bulmanızı sağlıyor.

windows hızlı arama programı avafind

Avafind Tools kısmından hangi sürücüleri indekslesin, hangilerini indekslemesin seçebiliyorsunuz. (Yukarıdaki resim)

Select drives to search başlıklı bir pencere açılır ve burada Avafind programının indeksleyebileceği sürücüleri görürsünüz.

windows hızlı dosya arama programı indir

Acilen aradığınız dosyaya ulaşmanız gerektiği durumlarda kurtarıcı gibi bir program olan Windows bilgisayarda hızlı dosya arama programı Avafind, dosya arama programları arasında belki de en hızlısı. Evinizde, işyerinizde verimlilik için kesinlikle tercih edilmesi gereken başucu programlardan biri. Windows için hızlı dosya arama programı Avafind, arşivinizden eksik etmeyeceğiniz programlardan biri olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.